Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων Καταστήματος (Μερική απασχόληση)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία στον κλάδο των αρωμάτων, αναζητεί για τα καταστήματά της στην περιοχή της Αθήνας, πωλητές/τριες που θα είναι υπεύθυνοι/ες για την ποιοτική εξυπηρέτηση της εταιρείας για τα καταστήματα της στην περιοχή της Νέας Ιωνίας, το Ίλιον και το Κολωνάκι.

Πρόκειται για θέσεις μερικής απασχόλησης με συνεχές ωράριο απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών, μέσω της άριστης εξυπηρέτησής τους
  • Άμεση διερεύνηση αναγκών και κατεύθυνση του πελάτη
  • Καθοδήγηση, μέσω των κατάλληλων προτάσεων
  • Επίτευξη πωλήσεων με βάση συγκεκριμένους στόχους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, επαγγελματική συμπεριφορά και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Εξαιρετικές διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Σταθερός τόπος εργασίας & ευχάριστο περιβάλλον
  • Βonus από επίτευξη στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.