Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Καταλύματος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Είμαστε ένα ξενοδοχείο που εντυπωσιάζει με την αισθητική του, σε μια πανέμορφη τοποθεσία μέσα σε δάσος και μπροστά στη θάλασσα. Αναζητούμε έναν/μια δυναμικό/ή και έμπειρο/η Υπεύθυνο/ Υπεύθυνη για να ενισχύσει την ομάδα μας. Αν είστε παθιασμένος/η με τη φιλοξενία και διαθέτετε τις απαραίτητες δεξιότητες, τότε είστε αυτό που ψάχνουμε!

Καθήκοντα:
  • Οργάνωση και διαχείριση του προσωπικού σε όλα τα τμήματα: housekeeping, reception, συντηρητές, σερβιτόρους
  • Στενή επικοινωνία με τους πελάτες για την καλύτερη εξυπηρέτησή τους και την αντιμετώπιση πιθανών προβλημάτων
  • Διαχείριση κρατήσεων και δημιουργία μιας αξέχαστης εμπειρίας για τους επισκέπτες μας
  • Συμμετοχή σε πρωτοβουλίες βελτίωσης της ποιότητας υπηρεσιών και της εμπειρίας των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε πολυτελές περιβάλλον
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και ηγεσίας
  • Ικανότητα να διαχειρίζεστε αποτελεσματικά πολλαπλές εργασίες και προτεραιότητες

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, συμπεριλαμβανομένης στέγασης και διατροφής
  • Πλήρης απασχόληση για ολόκληρο το χρόνο σε ένα περιβάλλον ευχάριστο και φιλόξενο
Αν νιώθετε ότι είστε ο κατάλληλος/η υποψήφιος/α για αυτήν τη θέση, παρακαλούμε υποβάλετε το βιογραφικό σας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.