Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/5/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων σε Φαρμακεία

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Στην AEGEAN BEAUTY Α.Ε. την πιο ανερχόμενη εταιρεία στο χώρο των φυσικών καλλυντικών, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις. Αν θέλεις και εσύ να γίνεις μέλος της ομάδας μας ως Σύμβουλος Πωλήσεων για Φαρμακεία,… Join us !

Καθήκοντα Θέσης
Επισκέψεις στα φαρμακεία των περιοχών ευθύνης (στην Αττική και μία εβδομάδα/μήνα στην επαρχία), με σκοπό την συντήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου.

Απαραίτητα Προσόντα

Αναζητούμε Συνεργάτες Με:
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης για την επίτευξη στόχων
  • Δυναμική προσωπικότητα και άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα και φιλοδοξία για επιτυχία και εξέλιξη
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης και ανάπτυξης πελατών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτός και προφορικός λόγος) και Άνεση στην χρήση Η/Υ Word/Excel
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε πωλήσεις καλλυντικών ή φαρμακευτικών ειδών στο κανάλι του φαρμακείου ή Ιατρική Ενημέρωση με ανάλογη προϋπηρεσία

Παροχές

  • Πολύ υψηλός μισθός
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Αυτοκίνητο
  • Tablet- κινητό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη για την επίτευξη στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.