Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/05/2021

Συντηρητής Τουριστικής Μονάδας-Ελαιοχρωματιστής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΡΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη Τουριστική επιχείρηση στην Χαλκιδική επιθυμεί να προσλάβει: Συντηρητή Τουριστικής Μονάδας-Ελαιοχρωματιστή.

Αρμοδιότητες

  • Διενεργεί όλες τις διαδικασίες συντήρησης λαμβάνοντας τον απαιτούμενο εξοπλισμό.
  • Διεκπεραιώνει επιδιορθώσεις σε δωμάτια, κοινόχρηστους χώρους και κεντρικές εγκαταστάσεις.
  • Εντοπίζει σημεία φθοράς και βλαβών και ακολουθεί διαδικασίες για την επιδιόρθωσή τους.
  • Διασφαλίζει ότι τηρούνται οι τακτικοί έλεγχοι ασφαλείας.
  • Πραγματοποιεί καθημερινό προληπτικό έλεγχο σε όλους τους χώρους της ξενοδοχειακής μονάδας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας
  • Κατασκευαστικές και τεχνικές ικανότητες (συντηρήσεις επίπλων, συντηρήσεις δαπέδων, συντηρήσεις μπάνιων, κουφωμάτων, ελαιοχρωματισμοί)
  • Γνώσεις συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Προσαρμοστικότητα και αποτελεσματικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και συνέπεια
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας

Παροχές

• Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
• Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
• Ασφάλιση
• Διαμονή και διατροφή