Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Υπάλληλος υποστήριξης τμήματος ηλεκτρονικού εμπορίου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΙ.ΠΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Έμπειρος/η συνεργάτης για τη στελέχωση της υποστήριξης του τμήματος ηλεκτρονικού εμπορίου μεγάλης εμπορικής εταιρίας με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου.

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Πλήρης διαχείριση των ηλεκτρονικών παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παρακολούθηση και διαχείριση social media
  • Υποβολή προτάσεων για την προώθηση των e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office
  • Εξοικείωση με προγράμματα εμπορικής διαχείρισης ERP
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ευχάριστη και συγκροτημένη προσωπικότητα

Παροχές

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό ωράριο & περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.