Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/03/2024

Υποδοχή / Κρατήσεις / Διαχείριση Καταλυμάτων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ενδιαφέρεσαι να χτίσεις μια καριέρα και να εξελιχθείς στον τομέα του τουρισμού; Γίνε μέλος της ομάδας της halu!
Η halu! είναι η πιο δυναμικά ανερχόμενη εταιρία διαχείρισης ακινήτων Airbnb & Ξενοδοχείων στη Β. Ελλάδα.

Καθήκοντα:
  • Διαχείριση αφίξεων & αναχωρήσεων
  • Εξυπηρέτηση πελατών / concierge services
  • Διαχείριση εισερχόμενων κρατήσεων (e-mail, τηλέφωνο, κ.λπ.)
  • Διαχείριση πλατφόρμας κρατήσεων / channel manager (halu! HMS)
  • Συνεργασία με τμήμα Housekeeping
  • Συνεργασία με τμήμα Technical Support & Maintenance

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών (επιπλέον γλώσσες θεωρούνται προσόν)
  • Άριστη χρήση Η/Υ

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Αορίστου ή εποχική απασχόληση
  • Εκπαίδευση & δυνατότητες εξέλιξης