Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2021

Bartender / Barista, Β’ Bartender

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

MAKO SEA & SUITES and W VILLAS HALKIDIKI are looking for a highly motivated individual to be part of our growing team for the season of 2022:

Bartender / Barista, Β’ Bartender.

Τοποθεσία: Πευκοχώρι, Χαλκιδική
Έναρξη: Απρίλιος/Μάιος/Ιούνιος

Σύντομη Περιγραφή θέσης

  • Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων υψηλής ποιότητας.
  • Σωστή διαχείριση του χώρου εργασίας, των λογαριασμών και παρακολούθηση της απογραφής του μπαρ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση barman-barwoman (ειδικές γνώσεις πάνω στο αντικείμενο π.χ. flair bartending ή cocktail mixologist) θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν
  • Ικανότητα διαχείρισης των παραπόνων των πελατών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας. Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν (Γερμανικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Γαλλικά)
  • Απαραίτητη Γνώση χειρισμού POS, PDA. Γνώση χειρισμού Ταμείου
  • Πτυχία σχολής bartending ή τυχόν σεμινάρια θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας & φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων και δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας.
Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να στείλουν ένα ανανεωμένο βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.