Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/01/2017

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων εντός καταστήματος (Part Time)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι άνθρωπος που διαθέτει επικοινωνιακές δεξιότητες & έχεις πάθος για το κλάδο των τηλεπικοινωνιών;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε πολύ γνωστό franchise κατάστημα τηλεπικοινωνιακού παρόχου στα Βριλήσσια

Περιγραφή θέσης
• Τηλεφωνική επικοινωνία με ήδη υπάρχον πελατολόγιο του καταστήματος, με κύριο σκοπό την προώθηση συνδυαστικών υπηρεσιών σταθερής & κινητής τηλεφωνίας, ή αναβάθμιση υπάρχουσων υπηρεσιών
• Αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών  και επαφή με τον πελάτη σε όλα τα στάδια της πώλησης
• Διατήρηση ικανοποίησης του πελάτη σε υψηλά επίπεδα

Αφορά πενθήμερη (Δευτέρα έως Παρασκευή) τετράωρη ή εξάωρη απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η Λυκείου
• Απαραίτητα εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις (Telesales ή Face to Face)
• Δυνατότητα εργασίας σε πρωινή ή απογευματινή βάρδια (10.00 – 14.00 / 17.00 – 21.00)
• Ικανότητα Επίτευξης Στόχων
• Ευφράδεια λόγου & άριστες διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Καλή γνώση Η/Υ
• Ιδανικά κάτοικος Βορείων Προαστίων

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός & ασφάλιση
• Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
• Συμμετοχή στο πρόγραμμα προμηθειών (Bonus) της εταιρείας
• Προοπτικές ευκαιρίες εξέλιξης & ανάπτυξης