Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

B2B Customer Service - Εξυπηρέτηση πελατών χονδρικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλη Εισαγωγική Εμπορική Ανώνυμη Εταιρεία αναζητά υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης του τμήματος γραμματειακής υποστήριξης:

B2B Customer Service - Εξυπηρέτηση Πελατών Χονδρικής

Περιγραφή Θέσης:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών μέσω e-mail και τηλεφώνου
  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών (χρήση Word/Excel)
  • Διαχείριση και επίλυση προβλημάτων πελατών
  • Λήψη και καταχώριση παραγγελιών σε ERP
  • Τιμολόγηση

Απαραίτητα Προσόντα

    • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel,κτλ.) και Η/Υ
    • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
    • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
    • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
    • Εργατικότητα, ταχύτητα και συνέπεια στη διεκπεραίωση στόχων, οργανωτικότητα
    • Γνώση Χειρισμού Softone θα εκτιμηθεί

    Παροχές

    • Πλήρης απασχόληση
    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
    • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης