Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/03/2024

Υπεύθυνος Logistics

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η SUK HELLAS είναι βασικό μέλος ομίλου εταιρειών με αντικείμενο τεχνολογίες προστασίας Περιβάλλοντος και διαχείρισης Ενέργειας και δραστηριοποιείται 25 χρόνια στην διαχείριση Επικίνδυνων Αποβλήτων.

Στα πλαίσια αναβάθμισης και υποστήριξης των διαρκώς αυξανόμενων αναγκών του ομίλου μας, επιθυμούμε να προσλάβουμε για την Μονάδα Διαχείρισης στα Άνω Λιόσια, Υπεύθυνο Logistics.

Περιγραφή θέσης

  • Έρευνα για ανεύρεση αποδεκτών επικινδύνων και μη αποβλήτων, διαπραγματεύσεις για όλο το πλαίσιο συνεργασίας με την εταιρεία με στόχο τη μείωση του κόστους διαχείρισης των αποβλήτων, την σύναψη συμβάσεων και την παρακολούθηση αυτών
  • Διακίνηση / εξαγωγές επικίνδυνων και μη αποβλήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. τμήματος logistics
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες
  • Διαπραγματευτική ικανότητα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση γερμανικής γλώσσας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων και απόδοσης
  • Εκπαίδευση
  • Επιπλέον ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Προοπτικές ανέλιξης