Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
06/05/2024

Τεχνικός Οδοντιατρικών / Ακτινολογικών Μηχανημάτων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον οδοντιατρικό / ακτινολογικό χώρο, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της έναν τεχνικό, για τη στελέχωση του τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες
  • Έχει την ευθύνη του ελέγχου, της εγκατάστασης, της συντήρησης, της επισκευής και γενικά της ορθής λειτουργίας των μηχανημάτων που διαθέτει η εταιρεία στους πελάτες
  • Συμπληρώνει και τηρεί αρχεία σχετικά με την εγκατάσταση, τη συντήρηση, τις επισκευές των μηχανημάτων που πραγματοποιεί
  • Επικοινωνεί με τους ομολόγους του στους κατασκευαστές οίκους για θέματα της αρμοδιότητάς του
  • Λειτουργεί ως κρίκος επικοινωνίας της εταιρείας με την αγορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και δικτύων
  • Καλή γνώση λειτουργίας ηλεκτρονικών/ηλεκτρολογικών κυκλωμάτων
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Άνετο κα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.