Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/3/2024

Merchandiser

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP αναζητά για μεγάλη εταιρία πελάτη της, που δραστηριοποιείται στο χώρο των καταναλωτικών προιόντων,

Περιγραφή/στόχος θέσης

Ο/Η νέος/α συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για το στήσιμο και την ανάδειξη των προϊόντων στα συνεργαζόμενα σημεία πώλησης συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων που θέτει η εταιρία για τη συνολική εικόνα της.

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση ελλείψεων και αποθεμάτων
  • Έλεγχος διανομών
  • Παρακολούθηση ενεργειών που τρέχουν στα σημεία
  • Καταγραφή ανταγωνισμού
  • Τιμοληψία
  • Ανάπτυξη και διαχείριση θέσεων με το κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία Merchandising ενός έτους σε οποιαδήποτε κατηγορία προϊόντων.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & οργανωτικότητα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό tablet
  • Εταιρικό κινητό
  • Εκπαίδευση