Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/8/2019

Ανάπτυξη νέου τμήματος- Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Από τη διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού εταιρείας παροχής υπηρεσιών Marketing ζητούνται 2 στελέχη που θα ενταχθούν σε νεοσύστατο τμήμα Marketing.

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση, παρακολούθηση και εκπαίδευση της ομάδας με σκοπό την επίτευξη των ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Συμμετοχή και σχεδιασμό marketing campaigns

Απαραίτητα Προσόντα

Ιδανικό προφίλ υποψηφίου:

  • Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
  • Ικανότητα διοίκησης & ανάπτυξης νέων συνεργατών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγματευτική ευελιξία

Παροχές

Παρέχονται:

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον για τη δημιουργία ευκαιριών καριέρας
  • Δυνατότητα εξέλιξης με συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα σε επίπεδο management
  • Eυκαιρία συνεργασίας σε νέους χωρίς προϋπηρεσία στον συγκεκριμένο τομέα

*Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας/ αποστολή έως 5/9