Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Τεχνολόγος γραφικών τεχνών - Πωλητής

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Π.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕΕ επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της μόνιμο συνεργάτη πλήρους απασχόλησης για το τμήμα πωλήσεων, με προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων μηχανών γραφείου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση του υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και εντοπισμό επιχειρηματικών ευκαιριών
  • Προώθηση, καθοδήγηση μέσω των κατάλληλων προτάσεων και πώληση των μετεκπτυπωτικών μηχανών και μηχανημάτων τυπογραφείου.
  • Ανάδειξη των προϊόντων μέσω της καλής γνώσης των τεχνικών τους χαρακτηριστικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση MS Office και Internet
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Οργανωτική και αποτελεσματική προσέγγιση του πελάτη

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Bonus (ποσοστά επί των πωλήσεων)
  • Σταθερό, ευχάριστο & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση με στόχο την ανάπτυξή σου
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.