Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/02/2023

Μάγειρας Α΄

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

Το νέο ξενοδοχείο hom στην Οια Σαντορίνης επιθυμεί να προσλάβει Μάγειρα Α’ για την καλο-καιρινή σεζόν 2023 και συγκεκριμένα για εργασία από τα μέσα Μαρτίου έως και τον Οκτώβριο. Η αρμοδιότητα σου θα είναι να φροντίζεις για την εύρυθμη λειτουργία της κουζίνας τις πρωινές ώρες και τη σωστή παρουσίαση των πιάτων σύμφωνα με τις κατευθύνσεις του Head Chef και του Executive Chef.

Κύρια καθήκοντα:

  • Προετοιμασία, παραγωγή & παρουσίαση των πιάτων
  • Τήρηση διαδικασιών Υγιεινής & Ασφάλειας των Τροφίμων
  • Έλεγχος και φροντίδα των πρώτων υλών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Σχολής Μαγειρικής Τέχνης
  • Εργασιακή εμπειρία σε χώρο εστίασης
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • 7μηνη εποχική εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Διαμονή και διατροφή
  • Δυνατότητα εξέλιξης και χειμερινής εργασίας στα σημεία εστίασης της εταιρείας
  • Συνεργασία με βραβευμένο chef