Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Logistics manager

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΑΘΥ ΑΥΛΙΔΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Βιομηχανία τροφίμων με έδρα το Βαθύ Αυλίδας ζητά να προσλάβει Logistics manager.

Αρμοδιότητες:

  • Διοίκηση, βελτιστοποίηση και συντονισμός του κύκλου παραγγελιών
  • Διοίκηση προσωπικού αποθήκης και αξιολόγηση τους
  • Δρομολόγηση εταιρικών φορτηγών
  • Έλεγχος αποθεμάτων και απογραφών
  • Τήρηση των κανόνων ποιοτικού ελέγχου και ασφάλειας

Θα προτιμηθούν κάτοικοι ευρύτερης περιοχής Βοιωτίας, Εύβοιας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι σχολής ανώτερης ή ανώτατης βαθμίδας εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία 3 - 5 ετών σε αντίστοιχη θέση και στη διαχείριση προσωπικού
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ, και W.M.S.
  • Γνώση χειρισμού ERP προγράμματος ( Επιθυμητή γνώση χρήσης ATLANTIS )
  • Δυναμική προσωπικότητα με επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας με εμπειρία στην αποτελεσματική διαχείριση ομάδων και επίλυσης θεμάτων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.