Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/05/2024

Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Από την εταιρεία ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.Ε. στην Θεσσαλονίκη ζητείται εργοταξιάρχης Πολιτικός Μηχανικός.

Αρμοδιότητες Θέσης
  • Διαχείριση -εκτέλεση οικοδομικών έργων
  • Εκπόνηση και παρακολούθηση προϋπολογισμού έργου
  • Οργάνωση ,συντονισμό επίβλεψη κατασκευής εργασιών του εργοταξίου
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος
  • Οργάνωση παραγγελιών υλικών έλεγχο επιμετρήσεων των εργασιών που εκτελούνται
  • Οργάνωση απαιτούμενων ελέγχων ποιότητας έργου
  • Έλεγχο επιμετρήσεων/Σύνταξη λογαριασμών έργου
  • Παρακολούθηση και τήρηση συστήματος διαχείρισης ποιότητας ISO

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • 5ετής εμπειρία στην κατασκευή ιδιωτικών κτιριακών έργων
  • Άριστη γνώση Microsoft Project
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Άριστη γνώση AutoCAD 2d
  • Παρουσίαση portfolio εκτελεσμένων έργων
  • Κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Σταθερή αμοιβή με ετήσιο συμβόλαιο συνεργασίας
  • Ομαδικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.