Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/3/2022

Καμαριέρα - Καθαρίστρια

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΤΖΙΑ (ΚΕΑ)
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Συγκρότημα με ενοικιαζόμενες βίλες στην Κέα ζητά Καμαριέρα - Καθαρίστρια.

Θέση εργασίας πλήρους, εποχιακής απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας
  • Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων
  • Διανομή επιπλέον ειδών στα δωμάτια (λινά, μαξιλάρια, είδη μπάνιου, κ.α.)
  • Αναφορά βλαβών και φθορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ευέλικτα ωράρια
  • Καλή φυσική κατάσταση, διακριτική συμπεριφορά και εχεμύθεια
  • Παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Εστίαση στην παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου

Παροχές

  • Διαμονή
  • Ικανοποιητικές αποδοχές, παρέχεται μισθός 1500€