Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2022

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων - Εξυπηρέτηση πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρεία Healthy Living με έδρα την Ξάνθη, έχει κύρια δραστηριότητα τη λιανική και χονδρική πώληση συμπληρωμάτων διατροφής υγείας σε όλη την Ελλάδα. Αναζητά νέα μέλη για ενσωμάτωση στο υπάρχον τμήμα τηλεφωνικών λιανικών πωλήσεων, στην έδρα της εταιρείας στην πόλη της Ξάνθης. (Δυνατότητα και απομακρυσμένης εργασίας μετά το πέρας της εκπαίδευσης.)

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ευχέρεια λόγου.
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών. (Προαιρετικά)
  • Απολυτήριο λυκείου. (Προαιρετικά)
  • Βασική χρήση Η/Υ.

Παροχές

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό.
  • Bonus απόδοσης.
  • Ασφάλιση.
  • Σταθερό ωράριο, 4ωρο ή 6ωρο, 5θήμερη απασχόληση Δευ-Παρ.
  • Εκπαίδευση στη γκάμα των προϊόντων μας και τις τεχνικές πωλήσεων.
  • Δυνατότητα και απομακρυσμένης εργασίας.