Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/3/2024

Sales Assistant

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΡΟΔΟΣ

Η εταιρεία PANAIDIS EYEWEAR BOUTIQUE, ηγέτης στο χώρο των οπτικών και των fashion eyewear brands, αναζητά πωλητές / πωλήτριες για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών - πωλήσεις
  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου εργασίας
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Χειρισμός ταμειακών εισπράξεων
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και ενημέρωση προς τη διοίκηση για πιθανές προσθήκες / διορθωτικές κινήσεις
Το κατάστημα βρίσκεται στην περιοχή της Παλαιάς Πόλης στη Ρόδο.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας
Δεξιότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβής βάσει εμπειρίας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης σε μία από τις πιο αναπτυσσόμενες εταιρείες του χώρου