Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΥΧΗ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ΑΛΜΑ, εταιρία κατασκευής και εμπορίας κουφωμάτων, με έδρα στη Θεσσαλονίκη (Σίνδος) αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου.

Αρμοδιότητες:
  • Έκδοση αποδείξεων και τιμολογίων σε ηλεκτρονική μορφή
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Συμφωνίες υπολοίπων και πληρωμών
  • Οργάνωση γραφείων
  • Αρχειοθέτηση
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις και χειρισμού Η/Υ (Microsoft Office,excel,world,email)
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εργασία σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.