Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών ηλεκτρονικού καταστήματος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ηλεκτρονικό κατάστημα με έδρα τα Γιάννενα, ζητεί για άμεση πρόσληψη: Υπάλληλο για τη διαχείριση των παραγγελιών του καταστήματος.

Περιγραφή Θέσης
Ο κατάλληλος υποψήφιος, θα είναι υπεύθυνος για την διαχείριση των τηλεφωνικών κλήσεων του ηλεκτρονικού καταστήματος, την εξυπηρέτηση πελατών, αλλά και την διαχείριση του Logistic.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / IEK
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 χρόνων, σε υποστήριξη πωλήσεων η/και Logistic
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση του MS Office
  • Επιθυμητή Εμπειρία στο Digital Sales & Marketing
  • Επιθυμητή η γνώση λογιστικής
  • Επιθυμητή και η αρίστη γνώση, ξένης γλώσσας

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αρχικές απολαβές με μισθό ανάλογο των προσόντων
  • Άμεση εξέλιξη, εφόσον ανταποκριθούν άμεσα στα βασικά τους καθήκοντα
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Laptop