Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/12/2018

Πωλητές καταστημάτων ειδών διατροφής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες για τη στελέχωση φυσικού καταστήματος στο Βόλο, που δραστηριοποιείται στον χώρο λιανικού εμπορίου ειδών διατροφής.

Η θέση αφορά την πλήρη εξυπηρέτηση του πελάτη που ενδιαφέρεται για τα προϊόντα του καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος- διατήρηση καταστήματος σε άριστη κατάσταση (καθαριότητα, διακόσμηση κτλ).
  • Άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες
  • Αναπλήρωση, η τακτοποίηση και η παρουσίαση των προϊόντων
  • Εξασφάλιση ότι οι χώροι του καταστήματος είναι καθαροί και προσεγμένοι
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και η οργάνωσή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, E-mail, Internet)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, εργατικότητα, επαγγελματισμός
  • Τήρηση διαδικασιών & χρονοδιαγραμμάτων, συνέπεια, άνεση σε εργασία υπό πίεση
  • Ευκολία στη συνεννόηση & την εκτέλεση οδηγιών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Δυνατότητες εξέλιξης