ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλος γραφείου

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΡΑΦΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για τη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης στην περιοχή της Ραφήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή, επεξεργασία μισθολογικών στοιχείων και διενέργεια μισθοδοτικών καταστάσεων
  • Διαχείριση αδειών και ασθενειών
  • Διεκπεραίωση καθημερινών καθηκόντων γραφείου
  • Υποστήριξη στα υπόλοιπα μέλη της ομάδας, όπου απαιτείται.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Excel
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία
  • Συνέπεια, προθυμία, οργανωτικότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια

*Οι υποψήφιοι είναι απαραίτητο να έχουν δίπλωμα οδήγησης και αυτοκίνητο

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ευχάριστο περιβάλλον