Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/05/2017

Τεχνικός Βάρδιας – Μηχανολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ICAP Recruitment  Solutions  είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Ο πελάτης μας, Μεγάλη ελληνική βιομηχανία,  με ηγετική θέση στην Ελληνική Αγορά , επιθυμεί να προσλάβει:

Τεχνικός Βάρδιας – Μηχανολόγος Μηχανικός (Ref. 0919/MΜ /RS /GR)

Καθήκοντα :

  • Αποκατάσταση δυσλειτουργιών - βλαβών
  • Διενέργεια προληπτικών συντηρήσεων - βελτιώσεων
  • Άμεση συνεργασία με τους Προϊσταμένους Βάρδιας για την εξασφάλιση της ομαλής και χωρίς καθυστερήσεις λειτουργία
  • Συνεχείς βελτιώσεις στον υπάρχοντα εξοπλισμό

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ /Μέσης Τεχνικής Σχολής και επαγγελματική άδεια εργοδηγού
  • Εργασιακή εμπειρία έως 5 έτη σε Τεχνικό Τμήμα βιομηχανικής μονάδας
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες-εξαήμερη απασχόληση
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές, άριστο περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη σε μια δυναμικά εξελισσόμενη ομάδα.
  • Για όλα τα Βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.