Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/3/2024

Προσωπικο σε κατάστημα ανδρικών ενδυμάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της λιανικής πώλησης ενδυμάτων, ζητά Πωλητή / Πωλήτρια για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας.
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής, ηλεκτρονικού υπολογιστή και πιστωτικών συναλλαγών.
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Δεξιότητες

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη
  • Ηλικίας από 19 έως 45 για πρόσληψη μέσω προγράμματος ΔΥΠΑ (ΟΑΕΔ) μετά την λήξη του προγράμματος δίνεται η δυνατότητα μονιμοποίησης
  • Ενεργή κάρτα ανεργίας
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευγενικός χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Σταθερές αποδοχές
  • Ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Τοποθεσία: Κέντρο