Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/4/2024

Εξωτερικοί πωλητές B2B, B2C Αθήνα

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η On Target Group αναζητά για τα γραφεία της στο κέντρο της Αθήνας εξωτερικούς πωλητές B2B, B2C.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ΙΕΚ/ΑΕΙ.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας και χρήση υπολογιστών.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγματευτική ευελιξία.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.
  • Ικανότητες leadership.
  • Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και πνεύμα συνεργασίας.

Παροχές

  • Πακέτο σταθερών μηνιαίων αποδοχών, πλήρης ασφάλιση, 6ωρη εργασία με σύμβαση αορίστου χρόνου (αποδοχές 1000€).
  • Bonus επίτευξης και υπερεπίτευξης στόχων.
  • Κινητό τηλέφωνο.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης στη διαχείριση και καθοδήγηση ομάδων.
  • Πλήρης εκπαίδευση σε τεχνικές πωλήσεων.​

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων B2B – B2C.
  • Μηνιαία επίτευξη στόχων.
  • Επαγγελματικά ταξίδια (έως 3 φορές τον χρόνο).