Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/4/2024

Οδηγός - Βοηθός οδηγού

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητείται Οδηγός - Βοηθός οδηγού από εμπορική εταιρεία με έδρα στην Πυλαία Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση και συντονισμός καθημερινών δρομολογίων
  • Συνεργασία με τον Υπεύθυνο του τμήματος για την αποτελεσματική εκτέλεση των παραγγελιών
  • Παραδόσεις των παραγγελιών στα καταστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα Β' Κατηγορίας
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση οδικού δικτύου Θεσσαλονίκης
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, οργάνωση, επαγγελματισμός
  • Κάτοχος μέσου μεταφοράς για τις μετακινήσεις από και προς την εργασία

Παροχές

  • Παρέχεται πλήρες πακέτο αποδοχών και ασφαλιστική κάλυψη.
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.