Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/2/2023

Υπάλληλος διαχείρισης Social Media

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Eταιρεία χονδρεμπόριου καφέ και τροφοδοσίας επιχειρήσεων, με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονίκης ζητά Υπάλληλο διαχείρισης social media.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη στο σχεδιασμό υλικού μάρκετινγκ για online και offline καμπάνιες.
  • Υποστήριξη στη δημιουργία, τον προγραμματισμό και τη διαχείριση περιεχομένου για τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
  • Υποστήριξη στη διαχείριση και την ενημέρωση των ιστοσελίδων της εταιρίας.
  • Σχεδιασμός και διαχείριση προωθητικών ενεργειών.
  • Διαχείριση newsletter.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου (Επιθυμητή συνάφεια με τα αντικείμενα)
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γραπτή και προφορική επικοινωνία.
  • Άριστη γνώση εργαλείων του Microsoft Office.
  • ​​Άριστη χρήση social media.
  • Εμπειρία στη διαχείριση εταιρικών προφίλ κοινωνικής δικτύωσης
  • Άτομο εχέμυθο, οργανωτικό, εργατικό, δυναμικό, συνεργάσιμο & με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα σωστής τήρησης διαδικασιών, ιεράρχησης προτεραιοτήτων & διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Ευγένεια & προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Κάρτα ανεργίας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Διαρκής εκπαίδευση