Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/3/2024

Τεχνικός Ηλεκτρικών Συσκευών

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Intraclean αναζητά έναν έναν Τεχνικό Ηλεκτρικών Συσκευών – ψυκτικό για να ενταχθεί στην ομάδα της.

Ο υποψήφιος θα αναλάβει την επισκευή και τη συντήρηση επαγγελματικών πλυντηρίων.

Καθήκοντα:

  • Διάγνωση και επισκευή βλαβών σε επαγγελματικά πλυντήρια πιάτων/ποτηριών
  • Αντικατάσταση και επισκευή ανταλλακτικών και εξαρτημάτων
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σχετική εμπειρία στη διάγνωση και επισκευή ηλεκτρικών συσκευών, ειδικά στα πλυντήρια, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο πλεονέκτημα
  • Υπευθυνότητα κατά την εκτέλεση των εργασιών
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών·
  • Απολυτήριο Λυκείου ή πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΕ
  • Η προϋπηρεσία δεν απαιτείται καθώς παρέχεται πλήρης εκπαίδευση από την εταιρεία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός & bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση & επιμόρφωση από την εταιρεία
  • Εταιρικό όχημα
  • Επαγγελματικό & φιλικό περιβάλλον εργασίας