Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ELCO ΒΑΓΙΩΝΗΣ Α.Ε. Ελληνική Βιομηχανία Ηλεκτρικών και Ηλιακών Θερμοσιφώνων με έδρα στη Λυκόβρυση Αττικής ζητεί να προσλάβει Εργάτη Παραγωγής.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία, επίβλεψη, έλεγχος και συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία της παραγωγικής διαδικασίας
  • Διασφάλιση σωστής λειτουργίας των μηχανών παραγωγής
  • Καθαρισμός και συντήρηση των μηχανημάτων στο χώρο ευθύνης
  • Επίτευξη παραγωγικού στόχου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση γραμμής παραγωγής βιομηχανίας
  • Θα εκτιμηθεί η κατοχή διπλώματος από τεχνική σχολή
  • Διάθεση για εργασία
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.