Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητάμε Υπάλληλο γραφείου για να ενταχθεί στην ομάδα μας σε τεχνική εταιρεία κατασκευής γραμμών τηλεπικοινωνίας

Αρμοδιότητες θέσης:
  • Να έχει επικοινωνία και να συντονίζει τα συνεργεία καθώς και τον προγραμματισμό τους.
  • Να απαντάει στα Email των συνεργατών
  • Παρακολούθηση του χρονοδιαγράμματος του έργου
  • Προ-μετρήσεις και επιμετρήσεις των εργασιών του έργου
  • Έλεγχος πιστοποιήσεων και προετοιμασία υλικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγμένη γνώση MS Office και λογισμικού CAD
  • Προσωπικότητα προσανατολισμένη στην ομαδική εργασία
  • Άδεια οδήγησης απαραίτητη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εμπειρία στον τομέα των οπτικών ινών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο πλεονέκτημα
  • Δυναμική παρουσία και εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον

Παροχές

  • Μόνιμη εργασιακή σχέση με αντίστοιχη ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών