Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία Apicreta με αντικείμενο την τυποποίηση και προώθηση προϊόντων μέλισσας και έδρα τα Χανιά Κρήτης αναζητά εξωτερική πωλήτρια-πωλητή για το τμήμα πωλήσεων στο νομό Αττικής.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Διαχείριση του πελατολογίου της εταιρείας
  • Άνοιγμα νέων σημείων πώλησης
  • Έρευνα αγοράς
  • Καταγραφή ανταγωνισμού
  • Καθημερινή ενημέρωση και εβδομαδιαία report προς την εταιρεία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων στα καταναλωτικά προϊόντα (τρόφιμα )τουλάχιστον 3 έτη
  • Εμπειρία στην καταγραφή ανταγωνισμού
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και προσέγγιση
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και εύρεσης ευκαιριών
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β Κατηγορίας
  • Απαραίτητη πρόσφατη φωτογραφία

Παροχές

  • Άριστο κλίμα συνεργασίας σε ένα περιβάλλον ομαδικού πνεύματος και άριστης επικοινωνίας
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο, Κινητό,
  • Δυνατότητες εξέλιξης στο τμήμα πωλήσεων της εταιρείας
  • Bonus
  • Πενθήμερη εργασία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.