Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Υπάλληλος γραφείου αποθήκης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τεχνική εταιρεία με έδρα την Σίνδο Θεσσαλονίκης ζητεί υπάλληλο γραφείου αποθήκης για το τμήμα τηλεπικοινωνίων.

Περιγραφή Θέσης:

  • Έλεγχος παραλαβής υλικών .
  • Έλεγχος των αποθηκάριων για την σωστή διεκπεραίωση των παραγγελιών.
  • Έλεγχος των αποθηκάριων για την ορθότητα του αποθέματος στο τέλος της ημέρας.
  • Κάλυψη των αδειών των αποθηκάριων.
  • Έλεγχος επιστρεφόμενων υλικών από συνεργάτες .
  • Εισαγωγή των προϊόντων στο σύστημα, έλεγχος ισοζυγίου αποθέματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Επιθυμητή γνώση χρήσης RF Scanner και WMS Mantis .
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.