Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2021

Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε έναν Full Stack Web Developer (Mid-Senior Level) στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Θα αναλάβει μία πολύ σημαντική θέση στην ομάδα
  • Ικανός να συνεισφέρει σε όλα τα επίπεδα του λογισμικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία, ανεξαρτήτως διάρκειας (με σειρά προτεραιότητας):
  • PHP και ενός MVC framework
  • Σχετική εμπειρία με λογισμικό e-commerce
  • HTML, CSS και CSS pre-processors
  • Εργαλεία αυτοματοποίησης (task runners)
  • Ευκολία στη χρήση βάσεων δεδομένων MySQL/MariaDB μέσω GUI εργαλείων ή CLI και προαιρετική κατανόηση εργαλείων migration (π.χ. PHP Phinx)
  • Ικανοποιητική κατανόηση ζητημάτων ασφάλειας του λογισμικού για το διαδίκτυο
  • Κατανόηση εργαλείων versioning
  • Βασική κατανόηση System Administration

Παροχές

  • Η έδρα της εταιρίας βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης απασχόληση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Φιλικό και ομαδικό περιβάλλον εργασίας