Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/01/2023

Performance Marketing Specialist

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είμαστε μια ομάδα ανθρώπων με αγάπη, αφοσίωση και μεγάλη τεχνογνωσία στις digital υπηρεσίες.

Διαθέτουμε σημαντικούς πελάτες και αναζητούμε πάντα νέες προκλήσεις.

Αναζητούμε έμπειρους συνεργάτες και παρέχουμε ευελιξία σε remote, hybrid ή on-site σχέση συνεργασίας.

Οι αρμοδιότητες σου
  • Δημιουργία και εφαρμογή advertising campaigns για τους πελάτες μας και τα προϊόντα μας
  • Σχεδίαση και αυτοματισμοί marketing

Απαραίτητα Προσόντα

Το προφίλ σου
  • 2+ αποδεδειγμένης εμπειρίας στην εκτέλεση online campaigns σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία με Google Tag Manager, Google Ads και Facebook Ads Manager
  • Εμπειρία με Google Analytics και Search Console
  • Εμπειρία με e-commerce business lifecycle
  • Εμπειρία με δημιουργία επιτυγχημένων brands
  • Δημιουργικές και αναλυτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα να βγάζεις συμπεράσματα και να ετοιμάζεις προτάσεις βασισμένες στο data analysis

Nice to have

  • Εξοικείωση με την λογική του branding

Τα soft skills σου

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διαχείριση χρόνου
  • Επίλυση προβλημάτων
  • Συνεχής μάθηση

Παροχές

  • Full time συνεργασία με ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • On-site, Hybrid ή Remote σχέση συνεργασίας
  • Ομαλή διαδικασία onboarding
  • Εξατομικευμένη εκπαίδευση
  • Κουλτούρα flat hierarchies
  • Ευκαιρίες εξέλιξης