Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/1/2023

Υπεύθυνη Κέντρου Προπονητικής & Ευεξίας (Γυμναστής/στρια)

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Το πρωτοποριακό κέντρο προπονητικής και ευεξίας The Biohack Project αναζητά γυμναστή/ρια για πενθήμερη εργασία στο Χολαργό Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία ασκησιολογίου ανάλογα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Εκτέλεση προγραμμάτων γυμναστικής
  • Αναγνώριση αναγκών των πελατών με ανθρωποκεντρική αντίληψη και οπτική

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Γυμναστικής Ακαδημίας (ΤΕΦΑΑ)
  • Πιστοποίηση NASM CPT (Certified Personal Trainer)
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Ευγένεια
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Προσαρμοστικότητα
  • Εργατικότητα και ομαδικότητα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Μεταπτυχιακό στον τομέα υγείας ή φυσικοθεραπείας
  • Προϋπηρεσία 1-3 ετών

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές με ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας