Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Υπάλληλος γραφείου εμπορικής διαχείρισης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για το τμήμα εμπορικής διαχείρισης από εταιρεία Logistics στο Καλοχώρι.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Παραγγελιοληψία
  • Έκδοση δελτίων αποστολής
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών (αποθήκη, μεταφορικές)
  • Επικοινωνία με προμηθευτές εσωτερικού/εξωτερικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-TEI
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της MS Office Suite (ειδικότερα του Excel)
  • Απαραίτητη γνώση εμπορικών προγραμμάτων, επιθυμητή pylon (epsilon net)
  • Ικανότητα συνεργασίας, ομαδικό πνεύμα, επαγγελματισμός.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Σταθερός μισθός & ασφάλιση
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.