Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2023

Υπάλληλοι στελέχωσης του Τμήματος Εκδρομών & Δραστηριοτήτων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ | ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Εταιρία μας Dolphins of Greece, με εξέχουσα παρουσία εδώ και 30 έτη στην επίγεια εξυπηρέτηση πελατών των μεγάλων Tour Operators αλλά και την Διαχείριση καταλυμάτων στη Σκιάθο, στα πλαίσια της ανάπτυξης και στελέχωσης των νέων και ήδη τρεχόντων δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό για τις παρακάτω θέσεις, εποχικής απασχόλησης ( Απρ – Οκτ 2023) με δυνατότητα μονιμοποίησης

Αρμοδιότητες – Υποχρεώσεις

• Προετοιμασία υλικού εκδρομών για διανομή στους πωλητές
• Επικοινωνία με τους πωλητές όσον αφορά διαθεσιμότητα η/και απορίες σχετικά με την διοργάνωση της εκάστοτε εκδρομής
• Καταχώρηση και έλεγχος εισιτήριων ( vouchers) στο σύστημα εκδρομών
• Κοστολόγηση και κλείσιμο πραγματοποιθέντων εκδρομών
• Επικοινωνία μια συνεργασία με προμηθευτές εκδρομών ενημέρωση αμφίπλευρή και επίλυση τυχόν δυσλειτουργιών
• Είσπραξη από τους πωλητές τόσο μετρητών αλλά και πωλήσεων μέσω πιστωτικών καρτών, εκκαθάριση πωλήσεων εκδρομών με πωλητές
• Μεταφορά των πελατών από τα ξενοδοχεία στο λιμάνι ως συνοδοί των λεωφορείων

Απαραίτητα Προσόντα

• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας, επιπλέον γνώσεις γλωσσών θα εκτιμηθούν
• Καλή γνώση Υπολογιστών ( e-mails – word – excel)
• Δίπλωμα Οδήγησης Β κατηγορίας η μότο Α κατηγορίας ( προαιρετικό)
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Επαγγελματισμός και διάθεση για γνώση και εξέλιξη
• Προσαρμογή σε Ομαδική Εργασία

Παροχές

Η θεση περιλαμβάνει αμοιβή πλήρους απασχόλησης με μια ημέρα ανάπαυσης εβδομαδιαία, πλήρη ασφαλιστική κάλυψη και τις νόμιμες αποζημιώσεις μετα το πέρας της συμβάσης

• Μισθός ικανοποιητικός και συζητήσιμος αναλόγως προσόντων
• Διαμονή
• Εκπαίδευση
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον