Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/10/2016

Πωλητής Καταστήματος Τηλεπικοινωνιών (Βριλήσσια)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις εργασιακή εμπειρία στις τηλεφωνικές πωλήσεις ή σαν πωλητής σε κατάστημα τηλεπικοινωνιών;
Τώρα έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς σε κατάστημα τηλεπικοινωνιών στα Βόρεια προάστια!

Franchise κατάστημα γνωστού τηλεπικοινωνιακού παρόχου στα βόρεια προάστια της Αττικής.

Καθήκοντα Ρόλου
Ο/Η κάτοχος του ρόλου θα είναι υπεύθυνος για την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος, για την πώληση υπηρεσιών τηλεφωνίας & ίντερνετ και την τηλεφωνική επικοινωνία με πελατολόγιο με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απολυτήριο Ενιαίου Λυκείου
• Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε Τηλεφωνικές Πωλήσεις ή σε κατάστημα τηλεπικοινωνιών για τουλάχιστον 1 έτος.
• Άριστη εξοικείωση με την τεχνολογία και την χρήση Η/Υ
• Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Επιμονή στην επίτευξη των στόχων
• Διάθεση για εργασία και πελατοκεντρική προσέγγιση
• Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων
• Κάτοικος βορείων προαστίων

Παροχές

• Μεικτός μηνιαίος μισθός 600-800€
• Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων