Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/5/2022

Μάγειρας A'

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΦΑΚΙΑ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Μάγειρας A' από το ξενοδοχείο Vritomartis Naturist Resort στα Σφακιά Χανιών για τη νέα καλοκαιρινή σεζόν 2022.

Κύρια καθήκοντα:
  • Παρακολούθηση και τήρηση των κατευθύνσεων που ορίζει ο chef
  • Βελτιστοποίηση των διαδικασιών με προσανατολισμό στην ταχύτητα και στην ποιότητα παρασκευής
  • Συμμόρφωση με πρωτόκολλα υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής τέχνης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες να στείλουν το βιογραφικό τους με φωτογραφία.