Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Υπάλληλος Παραγωγής - Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ/ΜΕΝΙΔΙ - ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η WABI Beauty είναι μια αμιγώς ελληνική εταιρεία παραγωγής προϊόντων καλλυντικών και αρωμάτων. Η κύρια δραστηριότητα της εταιρείας επικεντρώνεται στην έρευνα και ανάπτυξη, καθώς και στην παραγωγή μεγάλης γκάμας προϊόντων ομορφιάς καθώς διαθέτει τμήμα Έρευνας & Ανάπτυξης ανταποκρινόμενη γρήγορα στις νέες τάσεις της αγοράς.

Η WABI Beauty αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της υπάλληλο παραγωγής – συσκευασίας.

Καθήκοντα:

Τα βασικά καθήκοντα του Υπαλλήλου Παραγωγής είναι η καθημερινή εκτέλεση των εργασιών συσκευασίας, η καταμέτρηση των προϊόντων παραγωγής και η καθαριότητα των χώρων και των μηχανημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρίας σε μονάδες παραγωγής προϊόντων (γενικά).
  • Ευχάριστη, σοβαρή προσωπικότητα, οργανωτική, πρακτική, με αίσθηση ευθύνης και επαγγελματική αισθητική.
  • Δυνατότητα εργασίας στα πλαίσια μιας ομάδας.

Δεξιότητες:

  • Καλή και εποικοδομητική επικοινωνία
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Συνέπεια
  • Επιμονή
  • Σπουδές στον τομέα της Κοσμετολογίας, Αισθητικής και του Μακιγιάζ θα εκτιμηθούν.

Παροχές

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον με ισορροπία εργασίας/κοινωνικής ζωής
  • Εξαιρετικές προοπτικές εξέλιξης
  • Εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (αναλόγως προσόντων)
  • Παρέχεται πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
Πενθήμερη, πλήρης απασχόληση.