Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/3/2024

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εταιρεία εμπορίας και επισκευής φωτοτυπικών μηχανημάτων στην περιοχή Άνω Πατήσια, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου.

Καθήκοντα

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας & τηλεφωνικού κέντρου
  • Καταχώρηση, επεξεργασία και ενημέρωση δεδομένων πελατών
  • Απομακρυσμένη τεχνική εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ρόλο εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

  • Καθαρές μηνιαίες αποδοχές από 700 Ευρώ, ανάλογα με τα προσόντα και την προϋπηρεσία
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση (10:00 - 18:00, Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία

Στοιχεία επικοινωνίας: 211 182 5555

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.