Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2024

Σύμβουλος Ενέργειας - Κατάστημα NBC Μαρούσι

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Nova Business Center στο Μαρούσι, είναι το πρώτο ιδιωτικό ΚΕΠ ακινήτων στην Ελλάδα. Για το κατάστημα μας στο Μαρούσι αναζητούμε έναν/μία έμπειρο/η επαγγελματία για τη θέση του Συμβούλου Ενέργειας της Nova energy, www.novaenergy.gr.

Καθήκοντα
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων σε προγράμματα ηλεκτρικού ρεύματος και φυσικού αερίου όλων των εταιριών
  • Σύγκριση προγραμμάτων και συμβουλευτικές υπηρεσίες προς τους πελάτες του ομίλου Nova

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος και φυσικού αερίου
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως εμπειρίας
  • Bonus επιπλέον των μηνιαίων αμοιβών.
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Πλήρης εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Σύγχρονη υποδομή και τεχνολογικά εργαλεία