Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/3/2024

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία LIGHTERGO, με αντικείμενο το Εμπόριο και Εγκατάσταση Φωτισμού και Ηλεκτρολογικού υλικού σε δημόσιους και ιδιωτικούς οργανισμούς, με έδρα τoν Άγιο Δημήτριο Αττικής,  αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης εργασίας για τη διαχείριση τεχνικών Έργων και παραγγελιών.

Καθήκοντα:

Project management

Διαχείριση παραγγελιών

Γραμματειακή υποστήριξη

Έρευνα αγοράς

Συμμετοχή σε εξωτερικές παραδόσεις και παραλαβές προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

- Κατ’ ελάχιστον 1 έτους εμπειρία σε παρόμοια θέση (ή τουλάχιστον συμμετοχή σε τεχνικά Έργα).

- Άριστη γνώση και χρήση H/Y και προγραμμάτων Microsoft Office

- Οργανωτικότητα

- Απόλυτη προσήλωση στο αντικείμενο

- Συνέπεια

- Διάθεση ενσωμάτωσης στην Ομάδα γραφείου

- Ικανότητα οδήγησης (Κατοχή διπλώματος)

Παροχές

- Υγιές και φιλικό περιβάλλον εργασίας

- Πλήρες ωράριο εργασίας

- Τεράστιες δυνατότητες ανέλιξης και εγγυημένη θέση εργασίας

- Δυνατότητα bonus μισθοδοσίας με την επίτευξη στόχων