Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/5/2021

Καμαριέρα/Καθαρίστρια σε πολυτελείς βίλες

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΟΡΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ, ΣΙΘΩΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ενοικιαζόμενες πολυτελείς βίλες στον Όρμο Παναγίας Χαλκιδικής ζητούν προσωπικό για τη θέση Καμαριέρας/Καθαρίστριας.

Θέση πλήρους εποχιακής απασχόλησης (Ιούνιος , Ιούλιος και Αύγουστος).

Θα προτιμηθούν κάτοικοι της περιοχής.

Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός, τακτοποίηση και στρώσιμο των κατοικιών και των κοινόχρηστων χωρών
  • Έλεγχος της σωστής λειτουργικότητας της κάθε κατοικίας, του εξοπλισμού και των αναλώσιμων αυτής πριν και μετά από κάθε άφιξη/αναχώρηση
  • Σωστή διαχείριση και αποθήκευση του εξοπλισμού και των υλικών (πετσέτες, σεντόνια, μαξιλαροθήκες και υλικά καθαρισμού)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια, παρατηρητικότητα και μεθοδικότητα
  • Επιθυμητή γνώση γλωσσών: Αγγλικά, Ρώσικα

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, πολυτελές και οικογενειακό περιβάλλον
  • Διαμονή, διατροφή και ασφάλιση