Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Υπάλληλος e-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της στο τμήμα εμπορικής διαχείρισης (υπάλληλο για το τμήμα eshop) στο πολυκατάστημα του Λαγκαδά.

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Eνημέρωση e-shop
  • Έκδοση αποδείξεων-τιμολογίων
  • Συσκευασία και αποστολή παραγγελιών
  • Oργανωτικές ικανότητες με έμφαση στην προσοχή και λεπτομέρεια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ευθύνης θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (γρήγορη πληκτρολόγηση) - άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή Γνώση προγράμματος E.R.P.
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος) Ευχέρειά στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Μόνιμη και σταθερή απασχόληση με πλήρες πακέτο αποδοχών & Bonus.
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.