Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/4/2024

Ηλεκτρολόγος Τεχνικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στον χώρο της κατασκευής πυροσβεστικών συγκροτημάτων και συστημάτων επεξεργασίας νερού, με έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Ηλεκτρολόγο Τεχνικό.

Θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης.

Η εταιρεία εξειδικεύεται στην κατασκευή αντλητικών και πυροσβεστικών συγκροτημάτων, συνεπώς οι επιπλέον γνώσεις σε πετρελαιοκινητήρες και πετρελαιομηχανές αποτελούν σημαντικό προσόν.

Αρμοδιότητες:

  • Ηλεκτρολογική σύνδεση ηλεκτροκινητήρων
  • Ηλεκτρολογική σύνδεση πετρελαιομηχανών
  • Εκκίνηση και παραμετροποίηση νέων συστημάτων
  • Συντήρηση πυροσβεστικών συγκροτημάτων
  • Διερεύνηση και διάγνωση τεχνικών προβλημάτων, δρομολόγηση απαραίτητων ενεργειών για την επίλυση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου τύπου Β
  • Θα εκτιμηθεί επαγγελματική προϋπηρεσία στον κλάδο των αντλητικών και πυρσβεστικών συγκροτημάτων

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλεια
  • Πενθήμερη εργασία