Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Σερβιτόρος Α'

Εστίαση

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Νέο πολυτελές all day restaurant στην Γλυφάδα αναζητά Σερβιτόρο Α' για παροχή άριστου service με στόχο την βέλτιστη ικανοποίηση των καλεσμένων μας.

Αρμοδιότητες

  • Παρουσίαση του Bardo Menu
  • Λήψη παραγγελιών και Σερβίρισμα φαγητού - ποτού
  • Κατανόηση των προτιμήσεων των επισκεπτών και προτάσεις στους πελάτες με βάση το μενού του εστιατορίου
  • Τήρηση κανονισμών υγιεινής σύμφωνα με τον ΕΦΕΤ
  • Διατήρηση καθαριότητας στην σάλα

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2+ έτη επαγγελματικής εμπειρίας στον χώρο
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Εμπειρία σε πληροφοριακά συστήματα και παραγγελιών POS
  • Ευελιξία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προθυμία
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

Παροχές

Προσφέρουμε :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα εκπαίδευσης
  • Γεύμα
  • Συμμετοχή σε πολύ καλά tips
  • Δυναμικό, Φιλικό και Υποστηρικτικό Περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.