ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπάλληλος Γραφείου

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΕΥΟΣΜΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων στον Εύοσμο για μερική ή πλήρη απασχόληση

Αρμοδιότητες :
  • Οργάνωση, Παραγγελιοληψία, Τιμολόγηση.
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων.
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στην παραγγελιοληψία.
  • Καλή γνώση Προγράμματος Κεφαλαίου .
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office.
  • Kαλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Προοπτικές εξέλιξης.